Jak dobrze, platforma handlowa jest BDSwiss?

BDSwiss, dawniej znany jako Banc de Swiss jest zdecydowanie broker powinien im bliżej przewidzieć. Koncentruje się ona niemal wyłącznie na rynku niemieckim i prowadzi bardzo podejście zorientowane na klienta, jeden widzi się po raz drugi w tej branży.

Nawet małe podmioty gospodarcze są traktowane jako klientów korporacyjnych i dobrze utrzymane. Obsługa klienta jest doskonała i posiada w działalności handlowej, a, doradza i pomaga w handlu, jak przyjemne i skuteczne, jak to możliwe. BDSwiss należy do niemieckich handlowców bez wątpienia jednym z 3 najlepszych maklerów i może nawet liderem teraz.

Jak dobrze, platforma handlowa jest BDSwiss?

W BDSwiss innego brokera dla opcji binarnych jest całkowicie obrotu w przeglądarce, jak 99%. Oznacza to, że nie może pobrać dokonać, wystarczy zadzwonić na stronę BDSwiss i uruchomić aplikację Przeglądarka. Jest to jednak wskazane, jak kilka okien przeglądarki, które są otwarte tutaj, ponieważ platforma obrotu lub aplikacje Flash zazwyczaj używają dużo zasobów i nikt nie chce handlować tylko powoli.

W związku z tym, broker nie różni się od reszty, ale z ProTrader wygląda nieco inaczej. Ponieważ jest to aplikacja handlowym, z którym można podjąć dany wariant lepszy wzrok i stanowią szczegół. Jest to szczególnie przydatne, jeśli nadal są niezdecydowani, którą opcję należy wybrać, a to zajmie tylko przyjrzeć się bliżej.

Funkcje handlowe i płacowe

Wypłata na BDSwiss jest średnia bezwzględna. Nie można powiedzieć, że broker jest szczególnie niskie i wyższe zyski niż w przypadku innych brokerów płaci, ale jest też źle powiedzieć, że wypłata była szczególnie zła. BDSwiss tutaj porusza się jasne w środku pola w płatnościach między 70 a 85% z konwencjonalnymi wysokich / niskich opcji.

Wysokie plony mogą być wykonane z drugiej strony, opcje One Touch lub niestandardowych. Możesz zarobić nawet do 420% zwrotu.

Na pierwszy rzut oka, wybór opcji nie jest tak wielka, jak w przypadku wielu innych brokerów, ale to jest również prawdą, tylko na pierwszy rzut oka. Sam opcja Builder, który pozwala ustawić własne opcje wraz zapewnia wystarczające możliwości, aby odpowiednio przystosować.

Oprócz tego istnieją klasyczne wysokie / niskie, opcje One Touch i 60-sekundowe.

Jak działa depozytowa BDSwiss?

Depozyt i wycofanie nie jest tak proste, jak to wygląda na pierwszy rzut oka w niektórych brokerów dla opcji binarnych. W BDSwiss nasz depozyt i wycofania ma z MasterCard działa natychmiast i nie było żadnych problemów. Kto chce płacić lub zapłacić przelewem będą musieli poczekać około czterech dni. Depozyty karty kredytowej są jednak zapisywane natychmiast i akceptowane wśród innych Visa i MasterCard.

Depozyt z Skrill nie jest jeszcze dostępny w tej chwili jest w trakcie opracowywania. Jest to bonus nie jest aktualnie w BDSwiss.

Ma BDSwiss konto demo?

Dzieje się tak z konta demo jedną rzecz pośredników opcji binarnych i tylko nieliczne brokerzy oferują jeden. Większość z nich ma dokonać wpłaty w celu korzystania z konta demo. W BDSwiss istnieją obecnie nadal nie ma rachunku demo, więc nie jeśli ktoś odpowiednio lub tylko kilka godzin płaci. Jest to z pewnością niewielka wada dla początkujących, którzy chcą po prostu muszą zebrać niezbędne doświadczenie z rachunku demo.

Ma BDSwiss aplikacja?

BDSwiss wciąż pracuje obecnie nad wdrożeniem własną aplikację dla iPhone i Android smartfonów. Jednakże, nie jest to data, kiedy pojawi się ta aplikacja. Niestety, strona nie jest zoptymalizowany do zastosowań mobilnych, jest również exisitert żadnej aplikacji internetowej, która mogłaby być wykorzystana w przeglądarce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *